top of page

Про SLOYEV

Sloyev_logo1_edited.png

Наша історія розпочалася у 2010 році, і з того часу ми виростали з невеликої родинної фірми в розгалужену групу компаній, які надають послуги не лише на території України, а також за її межами, у різних країнах Європи, Ізраїлю та США.

Ми починали з бухгалтерських послуг, але з часом розширили наш спектр та додали юридичні консультації. З 2017 року, розвиваючись далі, ми також розпочали розробку програмного забезпечення, щоб краще задовольняти потреби наших клієнтів.

Наші послуги охоплюють всі галузі бухгалтерії та юриспруденції, і ми пишаємося тим, що допомагаємо нашим клієнтам не лише дотримуватися законів та норм, а також досягати своїх бізнес-цілей.

Наша клієнтська база розподілена по різних країнах, і ми прагнемо надавати якісні послуги на світовому рівні. Незалежно від вашої локації, ми завжди готові допомогти вам нашими професійними послугами.

Приєднуйтесь до родини клієнтів "SLOYEV" та дізнайтеся, як ми можемо допомогти вам з вашими бухгалтерськими, юридичними та програмними потребностями. Наш успіх ґрунтується на вашому успіху!

bottom of page