top of page

Бухгалтерський аутсорсинг

Sloyeva Olga

Співзасновник групи SLOYEV 
та керуючий напрямку
Бухгалтерський аутсорсинг
Слоєва Ольга Володимирівна

Експерт у фінансовому управлінні, який координує ведення бухгалтерії та забезпечує точність фінансової звітності. Лідер в організації та аналізі даних, гарантуючи дотримання законодавства та ефективне управління фінансовими потоками.

На чому ми спеціалізуємось?

Бухгалтерський облік

01

Бухгалтерський облік

Ефективне управління фінансами через систематичний облік операцій, активів та зобов'язань. Надаємо точні дані для аналізу фінансового стану компанії, сприяючи прийняттю обґрунтованих стратегічних рішень.

02

Податкова звітність 

Професійне складання та аналіз податкових звітів для мінімізації податкових ризиків. Забезпечуємо дотримання податкового законодавства та оптимізацію податкового тягарю для підприємства.

Податкова звітність
Фінансова звітність

03

Фінансова звітність 

Систематичне формування фінансових звітів, що відображають ефективність і фінансовий стан компанії. Надаємо детальний аналіз фінансових показників для забезпечення прозорості та вірного сприйняття її фінансового образу.

04

Фінансове планування 

Розробка та впровадження стратегій фінансового планування для досягнення цілей бізнесу. Максимізація використання фінансових ресурсів, аналіз ризиків та створення стійкої фінансової стратегії.

Фінансове планування
Абстрактний дизайн

Заробітна плата
та кадровий облік

Окреме місце посідає в бухгалтерському обліку розрахунок та виплата заробітної плати працівникам на підприємстві. Ми приділяємо цьому направленню дуже багато уваги та інвестуємо значну кількість ресурсів в його розвиток.

Зроблено багато автоматизації, щоб прибрати людський фактор та мінімізувати можливість помилок у розрахунках. Багато часу приділяється на вивчення законодавства та пошук рішень на складні, нестандартні задачі.

Ми змогли оптимізувати свою роботу щоб надавати Вам якісні послуги за дуже конкурентними цінами.

Це дійсно можливо :) Якщо Ви ще не є нашим клієнтом – Ви упускаєте можливості!​

Зразки звітів
 • Розрахунок 2 рази на місяць (аванс/заробітна плата)

 • Розрахунок відгулів, лікарняних, відпусток 

 • Індексація нарахувань

 • Аналіз відповідності коефіцієнта інвалідності 

 • Підрахунок залишку нарахованих відпусток по кожному співробітнику 

 • Розподіл залишку відпусток на 2023 / 2024 рік

 • Компенсації при звільнені 

 • Деталізована звітність розрахунків податків та нарахувань 

 • Підготовка платіжних відомостей для проведення виплат

 • Відображення у бухгалтерському обліку

Калькулятор заробітної плати

Для тих хто хоче рахувати сам - є безкоштовний калькулятор для розрахунку заробітної плати на одну особу. Ви маєте можливість ввести в форму необхідні данні та отримати на пошту повний розрахунок.

Супровід Підприємців

ФОП

Сфери застосування форми власності Фізична Особа Підприємець (далі ФОП) дуже широке.
Майже весь бізнес має в своїй структурі декілька ФОПідприємців.
Ми маємо досвід роботи з усіма формами оподаткування, та у багатьох сферах діяльності.
Облік комерційних операцій постійно спрощують, та розробляють механізми для автоматичного оподаткування, але поки професійний облік залишається необхідним.
Ми працюємо та впроваджуємо автоматизацію у всі процеси нашої професійної діяльності, тому маємо можливість поєднувати високий рівень професіоналізму співробітників з автоматичними алгоритмами аналізу та розрахунків.

Наша команда має глибокий досвід розуміння особливостей IT бізнесу та ті цінності і конфіденційність, яка необхідна у взаємодії з співробітниками.
Ми обслуговуємо клієнтів в IT сфері та маємо власну команду розробників, тому цілком інтегровані в світ технологій.
Маємо кейси для:

 • Аутсоргингових

 • Аутстафігшових

 • Продуктових компаній

Ціни на наші послуги цілком виправдовують якість послуг що надаються.

Бухгалтерія компанії

ТОВ

Ми ближче чим здається!

 

Бухгалтерія на підприємстві - це складна та відповідальна ділянка, фінансової складової компанії. Не зважаючи на те, що бухгалтерія дуже тісно пов'язана з виробничим процесом підприємства, ми навчились надавати якісні бухгалтерські послуги у поєднанні з юридичною підтримкою - віддалено. Ми вміємо бути ближче, ніж здається на перший погляд, маючи за плечима  більше 12ти років роботи в цьому напрямку. Змінювались закони і влада, але ми залишаємось відданими своїй справі.

Ми спеціалізуємось на середньому та малому бізнесі.

Форми оподаткування загальна та спрощена системи з ПДВ та без ПДВ.  
Види діяльності різноманітні та можуть бути ліцензовані або з особливостями. Кваліфіковані спеціалісти вивчають зміни у законодавстві та тримають тісний контакт з контролюючими органами, щоб мати оновлену інформацію у вашій сфері діяльності.

 

Завдяки відділу розробки, ми маємо власну систему керування проектами, яка допомагає спеціалістам відстежувати, рахувати, аналізувати та зберігати інформацію з високим ступенем безпеки. Це вдалось реалізувати завдяки продуктам MIcrosoft. 

Всі комунікації між клієнтами та спеціалістами (бухгалтерами, юристами) відбуваються в єдиному просторі Teams Microsoft з доступом до спільної роботи над проектами, документами та звітами. 

bottom of page